Головна > Новини > Зміст

Амінокислотний ефект

Aug 02, 2017

Амінокислоти мають великий вплив на ріст і розвиток зернових культур. Амінокислота Багато сільськогосподарських працівників кажуть, що амінокислоти - це "кореневі добрива". Основний ефект на кореневу систему полягає в тому, щоб стимулювати розподіл і зростання клітин кореневої меристеми, збільшити вторинний корінь, збільшити коріння, подовжнювати коріння амінокислоти, і, в кінцевому підсумку, призвести до значного поглинання врожаю води та поживних речовин.

Амінокислоти в рослину після того, як рослина стимулювати головну роль у збільшенні дихальної сили, збільшенні фотосинтезу, різноманітність ферментної активності збільшується, амінокислота так, щоб фрукти заздалегідь забарвлення зріли, високий врожай і збільшили виробництво.

Підвищення стійкості рослин до фосфору та калію; Амінокислота покращує опір рослин; зростання рослин, особливо, фотосинтез відіграє унікальну роль у пропаганді, він може збільшити вміст хлорофілу в рослині, покращити ферментативну активність, сприяти проникненню діоксиду вуглецю, амінокислоти, щоб більш сильний фотосинтез, для поліпшення якості рослин, збільшення вмісту Vc і цукру, мають важлива роль.

Амінокислота є найбільш основною речовиною, яка являє собою біологічний протеїн і пов'язана з життєвою діяльністю. Це основна одиниця білкової молекули в організмі, і вона тісно пов'язана з біологічною життєвою діяльністю. Він має особливу фізіологічну функцію в антитілі, амінокислота - це одна з незамінних поживних речовин в організмі.

(Азот, фосфор, калій, залізо, амінокислотна мідь, марганець, цинк, алюміній, бору тощо), які необхідні для росту і розвитку рослин, амінокислоти, використовуючи свою амінокислоту в якості субстрату, використовуючи її величезну поверхневу активність а також здатність до адсорбції та утримання, через складне та складне утворення органічного, неорганічного комплексу. Це добриво може не тільки зберегти велику кількість елементів повільного вивільнення та повного використання, амінокислоти, але і для забезпечення стабільності мікроелементів та довгострокового ефекту. Це сприяє покращенню дихання рослин, поліпшенню окисно-відновного процесу рослин та сприяє метаболізму рослин.

Це може сприяти фотосинтезу та утворенню хлорофілу, і він може сприяти та активізувати фізіологічні та біохімічні процеси, такі як активність оксиду, амінокислоти, активність ферменту, проростання насіння, поглинання поживних речовин та ріст кореня та розвиток Зокрема, його спорідненістю до рослин можна порівняти з будь-яким іншим речовиною. Амінокислота Ефективність комплексу амінокислотних добрив довготривалих органічних добрив, швидкого внесення добрив, стійкості до біологічних добрив та ефективності мікрокомплексів в цілому. Ось основне обговорення добрива при застосуванні амінокислот у сільському господарстві.

Сприяти формуванню грунтових агрегатів: грунтові агрегати - це основна одиниця структури ґрунту. Використання амінокислот може змінити вміст солі грунту занадто високе, амінокислотний лужний занадто сильний, сильно розпорошені частки грунту, грунтова структура слабких фізико-хімічних властивостей і сприяють утворенню грунтових агрегатів, застосування амінокислот, щільність насипу грунту значно зменшилася, амінокислота загальної пористості грунту та відповідне збільшення вмісту води сприятимуть поліпшенню здатності грунтових вод та добрив, з тим щоб створити сприятливі умови для росту і розвитку коренів рослин.