Головна > Новини > Зміст

Ефективність амінокислоти та дії

Sep 20, 2017

Глютамінова кислота, аргінін та аспарктинова кислота, цистин, L-dopa забезпечують окрему лікування деяких захворювань, таких як амінокислоти, переважно використовуються при лікуванні захворювань печінки, захворювань шлунково-кишкового тракту, головного мозку, серцево-судинних захворювань, респіраторних захворювань та використовуються для поліпшення м'язової енергії. , педіатричне харчування та детоксикацію тощо. Крім того, похідні амінокислот показали обіцянку при лікуванні раку.

Продовольча їжа, говоримо про функції амінокислот

Дія амінокислоти

1, перетравлення та поглинання білків у організмі здійснюється за допомогою амінокислот: як перші елементи живлення білка в організмі та роль їжі в їжі є очевидним, але його не можна використовувати безпосередньо в організмі людини, але через невеликі молекули в амінокислоту після використання.

2. Азотний баланс: коли якість і кількість білка в щоденній дієті є доцільним, кількість споживаного азоту дорівнює сумі азоту, викинутого з гною, сечі та шкіри, що називається загальною рівновагою азоту. Насправді це баланс між білками та амінокислотами, які постійно синтезуються та розкладаються. Білок повинен зберігатись у певному діапазоні, і організм може регулювати метаболізм білка для підтримання балансу азоту. Механізм балансу може бути знищений через надлишку надлишкового білка та за рахунок здатності організму регулюватися. Білок не з'їдається зовсім, а білок в організмі все ще розбивається, і негативний баланс азоту постійно присутній. Якщо ви не вживете корективних заходів у часі, ви в кінцевому підсумку призведе до смерті антитіла.

3. Перетворення в цукор або жир: катаболізм амінокислот виробляє а-кетоацид, який метаболізується шляхами метаболізму цукру або жиру з різними властивостями. А - кетоацид може бути використаний для синтезу нових амінокислот, або перетворення на цукор або жир, або на трикарбоксициклічне окислення, щоб розкладатись у CO2 і H2O, і вивільнити енергію.

4, беруть участь у ферменті, гормоні, деяких вітамінах: хімічна природа цього ферменту - це білок (молекули амінокислот), такий як амілаза, пепсин, холінестераза, карбоангідраза, трансаміназ і т. Д. Компоненти азотвмісних гормонів - білки або їх похідні, такі як гормон росту, тиреотропний гормон, адреналін, інсулін та ентеротропний гормон. Деякі вітаміни виготовлені з амінокислот або комбінуються з білками. Ферменти, гормони та вітаміни відіграють важливу роль у регуляції фізіологічних функцій та каталітичного метаболізму.

5. Вимоги до незамінних амінокислот людського тіла: необхідна кількість незамінних амінокислот для дорослих становить близько 20 відсотків вимоги до білка, 37 відсотків.

Амінокислоти

1. Продовживе життя

Якщо в організмі не вистачає пробілу білка у людей похилого віку, синтез уповільнюється. Взагалі кажучи, літнім людям потрібно більше протеїну, ніж молоді люди, а попит на метіонін і лізин вище, ніж у молодих людей. Люди віком старше 60 років повинні споживати близько 70 грамів білка на день, і вимагати, щоб протеїн містив потрібні амінокислоти повноцінно і належним способом, таким білком високої якості та продовжував життя.

2. Амінокислоти в основному використовуються при приготуванні сполученої інфузії амінокислот, а також терапевтичних препаратів та синтетичних пептидних препаратів. В даний час в медицині містяться понад сто амінокислот, в тому числі 20 амінокислот, що складають білки, і понад 100 амінокислот, що складають небілковий білок.

За різноманітним амінокислотним складом композиційних препаратів в сучасній вені інфузії харчування та дієти "елементи" займає дуже важливий статус в терапії, харчування, для підтримки критично хворих пацієнтів, рятують життя пацієнтів, позитивну роль стають одним з найважливіших медичних сортів у сучасна медицина.

Антитіла необхідного харчування людини для споживання, щоб зберегти нормальну фізіологічну, біохімічну, імунну функцію та життєві дії, такі як ріст, обмін речовин в організмі після травлення, абсорбції, обміну речовин, сприяють росту та розвитку антитіл, психічне здоров'я, профілактика протидії, продовження життя інтегрованого процесу називається харчуванням. Активний інгредієнт у їжі називають поживними речовинами.

В якості складу людського тіла є найбільш основним матеріалом білків, ліпідів, вуглеводів, неорганічної солі (а саме мінералів, в тому числі основних елементів і мікроелементів, вітамінів, водних та харчових волокон, а також людського тіла необхідні поживні речовини. Функції харчування в організмі, але вони тісно пов'язані в процесі обміну речовин, беруть участь, сприяють і регулюють життя. Тіло сполучається із зовнішнім світом через їжу, підтримує відносну постійність внутрішнього середовища і доповнює єдність і баланс внутрішнього та зовнішнього середовища.