Головна > Новини > Зміст

Розкладання та перетворення амінокислот

Jul 03, 2017

Амінокислота Гумінова кислота (гумінова кислота, скорочена HA) - це залишки тварин та рослин, головним чином залишків рослин, через мікробне розкладання та перетворення, амінокислоти, а також ряд складних процесів геохімічної реакції та накопичений клас органічної речовини . Вона складається з ароматичних та різних функціональних груп полімерних органічних кислот, що мають гарну фізіологічну активність та абсорбцію, комплексоутворення, обмін та інші функції. Гуминова кислота є основним елементом вуглецю, водню, кисню, амінокислотного азоту, сірки, є полівалентними фенольними ароматичними сполуками та поліконденсатами азотних сполук.

Широко поширені в низькорівневих вугіллі, грунтах, водоймах, тваринних фекаліях, органічних добрив, залишках тварин та рослин тощо. Ми часто бачимо, що грунт є чорною, амінокислотою, тому що гумінова кислота (без вмісту гумінової кислоти грунту жовта) в низькосортному вугіллі (вивітрюване вугілля, лігніт, торф) вміст гумінової кислоти найвищого (30-80% ), а потім органічний компост (близько 5 до 20%). Амінокислотний кам'яне вугілля штучно окислюється (обробляють повітрям, озоном або азотною кислотою) для утворення регенерованої гумінової кислоти

Відповідно до розчинності в розчиннику та кольоровій класифікації, амінокислоту можна розділити на три компоненти: ① розчинено в частині ацетону або етанолу, що називається коричневою кислотою; ② нерозчинний в частині ацетону, званий чорною фульвокислотою; ③ розчинний у воді або тонкий. Кислотну частину називають фульвиною

Для сільського господарства можна використовувати як добавки для поживних речовин грунту, присадок до руйнування та добрива Чжуанган, кондиціонер грунту, регулятор росту рослин, комбінація листяних добрив, амінокислотний холодоагент, посушливий агент, силікатний склад комбікормів та азот, фосфор, калій та інші елементи. з гуміновими кислотами добривами, з ефективністю добрив, поліпшенням ґрунту, стимулювання росту рослин, підвищення якості сільськогосподарської продукції та інших функцій. Гуматом магнію, гумінової кислоти та цинку, заліза гумінової кислоти сечовини в додатку до дефіциту магнію в ґрунті, дефіциті кукурудзяного цинку, фруктових дерев на залі добре діє; гумінова кислота та гербіцидний ефір, амінокислотний атразин та інша суміш пестицидів, можуть покращити ефективність, інгібування залишкової токсичності; Гумат натрію ефективний при лікуванні гнилі яблуні.

Регулятори росту рослин широкого спектра, амінокислота для сприяння зростанню рослин, зокрема, можуть належним чином контролювати відкриття листя культур, зменшити транспірування, важливу роль відіграє посуха, може покращити здатність протистояти, збільшити виробництво та покращити якість основне застосування цільової пшениці, кукурудзи, солодкої картоплі, проса, рису, бавовни, арахісу, ріпаку, тютюну, шовковичного шовку, амінокислоти, фруктів, овочів тощо; можуть бути змішані з деякими не-лужними пестицидами, і часто синергічний ефект.

Амінокислот у ролі рослинного росту має три: 1) джерело живильної добавки органічного азоту; 2) хелатний агент іонного металу. В рослині переносяться в рослині кальцій, магній, залізо, марганець, цинк, мідь, молібден, бори, селен тощо), а мікроелементи та мікроелементи (кальцій, магній, залізо, марганець, цинк, мідь, молібден, бору, селену та ін.) Поліпшення утилізації рослин різних поживних речовин; 3) ферментні препарати. Амінокислоти є прискорювачами та каталізаторами для синтезу різних ферментів у рослинах, які відіграють важливу роль в метаболізмі рослин. Проте амінокислоти в грунті, легко асимілюються бактеріями, розкладанням амінокислот, його не слід використовувати як основне добриво в грунті, але з листяних добрив, розпилюють на листя так, щоб рослини безпосередньо через листя поглинали амінокислоти та інші елементи.

Відносяться до джерела калію, використовуючи сульфат калію або хлорид калію з хлористого сполуки, виготовленого із складних добрив, і вміст іонів хлориду не може перевищувати 3%, інакше це сполучне хлорне добриво.

Відносяться до калієвого елемента у вигляді хлориду калію можна розділити на продукти монохлорому та диклофену, хлор відноситься до калієвого елемента - це форма хлориду калію, амінокислота - елемент азоту для сечовини та інші нехлоридні іони, зроблені з подвійного хлору калієва сполука у формі хлориду калію, азотна сполука у формі хлориду аміаку.