Головна > Новини > Зміст

Розкладання та перетворення амінокислот

Jul 12, 2017

Гумінова кислота (гумінова кислота, скорочена HA) - це залишки тварин і рослин, амінокислота в основному залишки рослин, через мікробне розкладання та перетворення амінокислоти, а також ряд складних процесів геохімічної реакції та накопичений клас органічної речовини . Амінокислота Вона складається з ароматичних та різних функціональних груп полімерних органічних кислот, що мають гарну фізіологічну активність і абсорбцію, комплексоутворення, обмін та інші функції. Гумінова кислота є основним елементом вуглецю, водню, кисню, азоту, сірки, амінокислоти є полівалентними фенольними ароматичними сполуками та поліконденсатом сполук азоту.

Широко поширені в низькорівневих вугільних, грунтових, амінокислотних водних відкладах, тваринних фекаліях, органічних добрив, тваринних і рослинних залишках тощо. Ми часто бачимо, що грунт є чорною, амінокислотою, тому що гумінова кислота (без вмісту гумінової кислоти грунту жовта) в низькосортному вугіллі (вивітрюване вугілля, лігніт, торф) вміст гумінової кислоти найвищого (30-80% ), а потім органічний компост (близько 5 до 20%). Амінокислотне вугілля штучно окислюється (при обробці повітрям, амінокислотним озоном або азотною кислотою) для утворення регенерованої гумінової кислоти

Відповідно до розчинності в розчиннику та кольоровій класифікації, амінокислоту можна розділити на три компоненти: ① розчинено в частині ацетону або етанолу, що називається коричневою кислотою; ② нерозчинний в частині ацетону, званий чорною фульвокислотою; ③ розчинний у воді або тонкий. Кислотну частину називають фульвиною

Для сільського господарства можна використовувати як добавки для поживних речовин грунту, присадок до руйнування та добрива Чжуанган, кондиціонер грунту, регулятор росту рослин, комбінація листяних добрив, амінокислотний холодоагент, посушливий агент, силікатний склад комбікормів та азот, фосфор, калій та інші елементи. з гуміновою кислотою добриво, амінокислота з ефективністю добрив, поліпшення ґрунту, стимулювання росту рослин, амінокислоти поліпшити якість сільськогосподарської продукції та інші функції. Гуматом магнію, гумінової кислоти та цинку, заліза гумінової кислоти сечовини в додатку до дефіциту магнію в ґрунті, дефіциті кукурудзяного цинку, фруктових дерев на залі добре діє; гумінова кислота та гербіцидний ефір, атразин та інша суміш пестицидів, можуть покращити ефективність, амінокислота інгібування залишкової токсичності; Гумат натрію ефективний при лікуванні гнилі яблуні.

Амінокислот у ролі рослинного росту має три: 1) джерело живильної добавки органічного азоту; 2) хелатний агент іонного металу. У рослині перевозяться кальцій, магній, залізо, марганець, цинк, амінокислота міді, молібден, бор, селен тощо), мікроелементи та мікроелементи (кальцій, магній, залізо, марганець, цинк, мідь, молібден, бор, селен та ін.) Поліпшення утилізації рослин різних поживних речовин; 3) ферментні препарати. Амінокислоти є прискорювачами та каталізаторами для синтезу різних ферментів у рослинах, які відіграють важливу роль в метаболізмі рослин. Проте амінокислоти в грунті, які легко асимілюються бактеріями, розкладання амінокислот, його не слід використовувати як основне добриво в грунті, але з листяних добрив, амінокислотний спрей на листя, щоб рослини безпосередньо через поглинання листя амінокислоти та інші елементи.