Головна > Новини > Зміст

Крива титрування на основі амінокислотної кислоти

Nov 02, 2017

Амінокислоти являють собою сполуки, які заміщені амінокислотами, які містять аміногрупу та карбоксильні групи. Подібно до гідроксикислот, амінокислоти можна розділити на альфа-бета, гамма -... W - амінокислоти, але амінокислоти, які отримуються шляхом протеолізу, є альфа-амінокислотами, і їх є лише два десятки, що є основними одиницями, які складають білок.

Амінокислоти є основними речовинами, які складають білок, необхідний для харчування тварин. Органічні сполуки, що містять лужні амінокислоти та кислотні карбоксильні групи. Аміногрупа являє собою альфа-аміно на альфа-вуглецю. Амінокислоти, що складають білки, переважно є альфа-амінокислотами.

Амінокислоти можуть відігравати наступні ролі в організмі завдяки метаболізму: стати кислотами, гормонами, антитілами, креатином і т. Д. Звернутися до вуглеводів і жирів; Він окисляє вуглекислий газ, воду та сечовину, виробляючи енергію.

Амінокислоти як безбарвні, більше 200 ℃, температура плавлення, ніж середня значно вища точка плавлення органічних сполук. Альфа-амінокислота має чотири різні смакові кислоти, солодкі, гіркі та свіжі. Глютамат натрію і гліцин є найпоширенішими ароматизаторами. Амінопохід, як правило, нерозчинний у воді, кислотному розчині та лужному розчині, не розчиняється або розчинний у органічних розчинниках, таких як етанол або ефір. Амінокислоти в розчинності у воді різниці дуже великі, такі як мінімальна розчинність тирозину, 25 ℃, тирозин розчиняється лише 0,045 г на 100 г води, але в гарячому рушнику більше розчинність тирозину. Лізин та спермамат часто присутні у вигляді соляної кислоти, тому що вони дуже розчинні у воді і важко кристалізувати через розплавлення [5].

(1) колір і колір різних поширених амінокислот легко бути безбарвними кристалами, а кристалічна форма залежить від будови амінокислот. Наприклад, 1-моноглутамінова кислота є тетрагоном, а D моноглутамінова кислота - це алмазоподібне лушпиння.

(2) кристалізація амінокислот високої температури плавлення, температура плавлення загалом становить 200 ~ 200 ℃, багато амінокислот у точці плавлення або поблизу нього буде розбиватися на амін та CO2.

(3) більшість розчинності амінокислот розчинні у воді. Розчинність різних амінокислот у воді відрізняється, наприклад, лізин, аргінін і розчинність проліну. Розчинність тирозину, цистеїну та гістидину дуже мала. Всі види амінокислот розчинні у міцних основах і міцних кислотах. Але амінокислоти нерозчинні або слабо розчинні у етанолі.

(4) ароматичні амінокислоти та їх похідні мають певний смак, таких як кислий, солодкий, гіркий і т. Д. Ароматизація цього виду пов'язана з типом амінокислоти та тривимірною структурою. Взагалі кажучи, амінокислота d-типу має солодкий смак, а його солодка інтенсивність вище, ніж відповідна амінокислота L 1.

(5) ультрафіолетові абсорбційні властивості різних загальних амінокислот не мають здатності поглинати видиме світло. Але тирозин, триптофан і фенілаланін мають очевидну фотопоглинання в ультрафіолетовій області. Більшість білків містять ці три амінокислоти, особливо тирозин. Таким чином, вміст білка може бути кількісно виявлено за поглинанням uv, характерною для довжини хвилі 280 хв.

Крива титрування на основі амінокислотної кислоти

Гліцин, наприклад: Мур-гліцин, розчинний у воді, рН розчину становить 5,97, при нормальному титруванні NaOH та HCl, значення рН розчину в якості ординат, додавання HCl і NaOH, абсциса позначає кількість молів малюнка, крива титрування . Дуже важливою особливістю цієї кривої є те, що при рН = 2,34 і рН = 9,60, є дві точки перегину, які відповідно складають pK1 і pK2. Правило: рН [R]. > рН> pK2 ', [R] [R +]> [R +]; Коли рН рI, чистий заряд дорівнює нулю, [R] = [R-]; Коли рН Якщо у вас є рН> pI, то чистий заряд "-