Головна > Новини > Зміст

Амінокислота прискорює ріст кісток

Oct 26, 2017

Амінокислоти є важливими речовинами в мозку, вміст амінокислот до 90% і більше. Сучасні біологічні дослідження виявили, що люди розумні, мудрі, і його величезний мозок невіддільний. Люди в процесі еволюції освоїли здатність одержувати білок (амінокислоти), настільки добре розвинені, високо кваліфіковані, і поступово панують у світі.

Експерименти показують, що кількість амінокислот у мозку, визначає рівень людського інтелекту та пам'яті, головного мозку, покращує пам'ять про ключ, полягає в тому, щоб скласти амінокислотне харчування. Крім того, амінокислоти мають наступні ефекти та ефекти:

1, усунути втома, підтримувати енергію, покращувати стан здоров'я

Триптофан може знімати стрес, уникати депресії, тривоги та іншого стану, стійких емоцій, підтримувати сильну енергію.

2, щоб поліпшити якість сну

Триптофан має ефект сприяння сну, "природні снодійні" у світі.

3, щоб поліпшити імунітет

Амінокислоти - це основний матеріал імунної системи людини, кількість і якість амінокислот, а функція імунної системи тісно пов'язана з сильним триптофаном, фенілаланіном, лізин є необхідною сировиною для одержання антитіл, доповнює всебічний баланс амінокислоти - поліпшити імунну систему організму.

4, сприяти захворюванню, післяопераційне одужання

Відокремлені амінокислоти (лейцин-ізолеїцин та валін) можуть прискорити швидкість відновлення пацієнта.

Чи можуть амінокислоти поліпшити імунітет?

Діти, оскільки імунна система організму ще не розвинена, синтез антитіл в організмі людини є низьким, що приводить до стійкості до чужорідних бактерій та вторгнення вірусу фагоцитарних клітин (таких як білі кров'яні клітини) менш життєздатними, менш, тому це легко заразити різні захворювання. Амінокислоти можуть прискорити синтез імуноглобуліну людини, від фундаментального підвищення імунітету, щоб запобігти простудам, лихоманці, кашлі та іншим захворюванням.

Прискорення росту кісток

Кістки складаються з кісткової матриці та кісткового мінералу: кісткова матриця, головним чином складена з амінокислот, визначає форму кістки, розмір та гнучкість; кісткові мінеральні речовини, головним чином складені з кальцію, визначають щільність кісткової тканини і твердість. Таким чином, амінокислоти та кальцій є основними "будівельними матеріалами", які складають кістки.

Дитячий організм знаходиться в стадії швидкого росту і розвитку, попит на кальцій дуже великий. Проте мало хто знає, що діти на стадії розвитку кальцію не можуть бути відділені від амінокислот. Амінокислоти є "носієм" різних мінералів і мікроелементів в організмі. Людське тіло в додатку до кальцію, заліза, цинку, селену та інших мінералів і мікроелементів, необхідність амінокислот і білків переносити їх по всьому тілу. Такі, як відсутність амінокислот, ці мікроелементи та мінерали не можуть бути ефективно спрямовані в різні органи людського організму, все одно призведуть до відсутності мікроелементів та мікроелементів в організмі.